Zespół kancelarii prawnej

Zespół Kancelarii Adwokackiej Latoch tworzą doświadczeni adwokaci, radcy prawni oraz aplikanci adwokaccy. Jesteśmy członkami Izby Adwokackiej w Lublinie, Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie i innych prestiżowych organizacji prawniczych.

Dobry adwokat posiadający wieloletnie doświadczenie i bogatą wiedzę potrafi odpowiednio zająć się sprawą, działając w interesie Klienta i nie narażając go na niepotrzebne koszty. Niezwykle istotna jest specjalizacja w konkretnej dziedzinie prawnej, w której Klient potrzebuje pomocy. Bywa również tak, iż rozwiązanie problemu wymaga wiedzy innych prawników, co za tym idzie pracy zespołowej. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować kompleksową pomoc prawną.

Andrzej Latoch

Andrzej Latoch

Adwokat

andrzej.latoch@latoch.pl

Założyciel i właściciel Kancelarii Adwokackiej Latoch.

Prywatnie pasjonat żeglarstwa i wspinaczki, miłośnik motocykli. Interesuje się historią. Stworzenie bardzo dobrej i profesjonalnej kancelarii adwokackiej uważa za swój największy zawodowy sukces. 

Preferencje zawodowe: prawo gospodarcze i handlowe, prawo cywilne, karne i administracyjne oraz obsługa prawna przedsiębiorców.

Michał Jagiełło

Michał Jargiełło

Radca prawny

michal.jargiello@latoch.pl

Z Kancelarią związany od 2010 roku.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie. Ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie w 2012 roku. Od 2013 roku wpisany na listę radców prawnych. W trakcie studiów podyplomowych na kierunku: Prawo Zamówień Publicznych. 

Preferencje zawodowe: prawo gospodarcze, handlowe, cywilne oraz obsługa prawna podmiotów gospodarczych.

Team page element

Adam Szkodziński

Adwokat

adam.szkodzinski@latoch.pl

Z Kancelarią związany od 2010 roku.

Absolwent Wydziału Prawa UMCS w Lublinie z 2008 roku. Na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Lublinie wpisany w 2013 roku. Ukończył szkołę muzyczną, gra w zespole muzycznym na saksofonie i fortepianie. Wolny czas najchętniej spędza z rodziną. 

Preferencje zawodowe: prawo karne, w szczególności prawo karne gospodarcze, prawo rodzinne, administracyjne oraz legislacja.

Justyna Kluba

Justyna Kluba-Kaliszuk

Adwokat

justyna.kluba@latoch.pl

Z Kancelarią związana od 2012 roku.

Absolwentka prawa na  Katolickim Uniwersytecie  Lubelskim im. Jana Pawła II z 2011 roku. Odbyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Lublinie. Na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Lublinie wpisana w 2015 roku. Miłośniczka piłki siatkowej, dobrej książki i muzyki. 

Preferencje zawodowe: prawo rodzinne, cywilne i administracyjne.

Konrad Sokół

Konrad Sokół

Radca prawny

konrad.sokol@latoch.pl

Z Kancelarią związany od 2012 roku.

Absolwent prawa na UMCS w Lublinie z 2010 roku. Odbył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie. Na listę radców prawnych wpisany w 2014 roku. W wolnym czasie gra w piłkę nożną i spędza czas na świeżym powietrzu. Miłośnik kryminałów oraz pasjonat żużla.

Preferencje zawodowe: prawo gospodarcze, prawo cywilne, obsługa prawna przedsiębiorców oraz prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, z uwzględnieniem Karty Nauczyciela.

Monika Tarasiuk

Monika Tarasiuk-Król

Adwokat

monika.tarasiuk@latoch.pl

Z Kancelarią związana od 2014 roku.

Absolwentka Uczelni Łazarskiego w Warszawie z 2012 roku oraz studiów podyplomowych na kierunku „Prawo, Ekonomia i Zarządzanie w Działalności Gospodarczej” na Uniwersytecie Warszawskim. Wolny czas lubi poświęcać na gotowanie dla siebie i znajomych. 

Preferencje zawodowe: prawo administracyjne, prawo cywilne, w szczególności prawo rodzinne, prawo rzeczowe, zobowiązania i spadki oraz prawo karne.

Dominika Michalak

Dominika Michalak

Adwokat

dominika.michalak@latoch.pl

Z Kancelarią związana od 2014 roku.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie oraz Szkoły Prawa Własności Intelektualnej im. Hugona Grocjusza w Warszawie. W 2017 roku ukończyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Lublinie. Miłośniczka starego, dobrego kina, a w wolnych chwilach długich spacerów z psem. Pasjonatka jeździectwa. 

Preferencje zawodowe: prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo upadłościowe, postępowanie wywłaszczeniowe oraz odszkodowania z tytułu przejęcia na rzecz Skarbu Państwa prawa własności nieruchomości.