Adwokaci kancelarii Latoch – nasz zespół

Zespół Kancelarii Adwokackiej Latoch tworzą doświadczeni adwokaci, radcy prawni oraz aplikanci adwokaccy. Jesteśmy członkami Izby Adwokackiej w Lublinie, Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie i innych prestiżowych organizacji prawniczych.

Dobry adwokat posiadający wieloletnie doświadczenie i bogatą wiedzę potrafi odpowiednio zająć się sprawą, działając w interesie Klienta i nie narażając go na niepotrzebne koszty. Niezwykle istotna jest specjalizacja w konkretnej dziedzinie prawnej, w której Klient potrzebuje pomocy. Bywa również tak, że rozwiązanie problemu wymaga wiedzy innych prawników a co za tym idzie pracy zespołowej. Nasi adwokaci specjalizują się w wielu dziedzinach prawa jednocześnie ściśle ze sobą współpracując, dzięki czemu wspólnie, jako Kancelaria Latoch, możemy zaoferować Państwu kompleksową pomoc prawną.

Andrzej Latoch

Andrzej Latoch

Adwokat

andrzej.latoch@latoch.pl

Założyciel i właściciel Kancelarii Adwokackiej Latoch.

Prywatnie pasjonat żeglarstwa i wspinaczki, miłośnik motocykli. Interesuje się historią. Stworzenie bardzo dobrej i profesjonalnej kancelarii adwokackiej uważa za swój największy zawodowy sukces. 

Preferencje zawodowe: prawo gospodarcze i handlowe, prawo cywilne, karne i administracyjne oraz obsługa prawna przedsiębiorców.

Michał Jagiełło

Michał Jargiełło

Radca prawny

michal.jargiello@latoch.pl

Z Kancelarią związany od 2010 roku.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie. Ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie w 2012 roku. Od 2013 roku wpisany na listę radców prawnych. W trakcie studiów podyplomowych na kierunku: Prawo Zamówień Publicznych. 

Preferencje zawodowe: prawo gospodarcze, handlowe, cywilne oraz obsługa prawna podmiotów gospodarczych.

Team page element

Adam Szkodziński

Adwokat

adam.szkodzinski@latoch.pl

Z Kancelarią związany od 2010 roku.

Absolwent Wydziału Prawa UMCS w Lublinie z 2008 roku. Na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Lublinie wpisany w 2013 roku. Ukończył szkołę muzyczną, gra w zespole muzycznym na saksofonie i fortepianie. Wolny czas najchętniej spędza z rodziną. 

Preferencje zawodowe: prawo karne, w szczególności prawo karne gospodarcze, prawo rodzinne, administracyjne oraz legislacja.

Justyna Kluba

Justyna Kluba-Kaliszuk

Adwokat

justyna.kluba@latoch.pl

Z Kancelarią związana od 2012 roku.

Absolwentka prawa na  Katolickim Uniwersytecie  Lubelskim im. Jana Pawła II z 2011 roku. Odbyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Lublinie. Na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Lublinie wpisana w 2015 roku. Miłośniczka piłki siatkowej, dobrej książki i muzyki. 

Preferencje zawodowe: prawo rodzinne, cywilne i administracyjne.

Konrad Sokół

Konrad Sokół

Radca prawny

konrad.sokol@latoch.pl

Z Kancelarią związany od 2012 roku.

Absolwent prawa na UMCS w Lublinie z 2010 roku. Odbył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie. Na listę radców prawnych wpisany w 2014 roku. W wolnym czasie gra w piłkę nożną i spędza czas na świeżym powietrzu. Miłośnik kryminałów oraz pasjonat żużla.

Preferencje zawodowe: prawo gospodarcze, prawo cywilne, obsługa prawna przedsiębiorców oraz prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, z uwzględnieniem Karty Nauczyciela.

Monika Tarasiuk

Monika Tarasiuk-Król

Adwokat

monika.tarasiuk@latoch.pl

Z Kancelarią związana od 2014 roku.

Absolwentka Uczelni Łazarskiego w Warszawie z 2012 roku oraz studiów podyplomowych na kierunku „Prawo, Ekonomia i Zarządzanie w Działalności Gospodarczej” na Uniwersytecie Warszawskim. Wolny czas lubi poświęcać na gotowanie dla siebie i znajomych. 

Preferencje zawodowe: prawo administracyjne, prawo cywilne, w szczególności prawo rodzinne, prawo rzeczowe, zobowiązania i spadki oraz prawo karne.

Dominika Michalak

Dominika Michalak

Adwokat

dominika.michalak@latoch.pl

Z Kancelarią związana od 2014 roku.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie oraz Szkoły Prawa Własności Intelektualnej im. Hugona Grocjusza w Warszawie. W 2017 roku ukończyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Lublinie. Miłośniczka starego, dobrego kina, a w wolnych chwilach długich spacerów z psem. Pasjonatka jeździectwa. 

Preferencje zawodowe: prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo upadłościowe, postępowanie wywłaszczeniowe oraz odszkodowania z tytułu przejęcia na rzecz Skarbu Państwa prawa własności nieruchomości.

Polityka prywatności